MENÍME NÁZOV, ALE STÁLE SME TO MY. LEN SME SILNEJŠÍ.

  • 12. apríla, 2024
  • Lucia Mikušová
  • Udalosti

S rastom prichádzajú zmeny

S potešením Vám oznamujeme dôležitú zmenu v živote našej spoločnosti. Od 1. apríla 2024 pôsobíme pod novým názvom Chropynska Slovakia a. s.

Pri tejto príležitosti sme 2. apríla 2024 slávnostne odhalili nové logo a meno spoločnosti za prítomnosti jedného z hlavných akcionárov a predsedu dozornej rady spoločnosti Chropynska Slovakia Roberta Kudelu. Medzi hlavnými účastníkmi bolo vedenie Chropynska Slovakia a. s. vrátane generálneho riaditeľa spoločnosti Michala Kuceja. Pozvanie prijali zástupcovia mesta Detva, Banskobystrického samosprávneho kraja a zástupcovia z technických stredných a vysokých škôl, s ktorými aktívne spolupracujeme.

Táto zmena je významným krokom k posilneniu našej identity a vyjadreniu nášho spojenia s materskou skupinou Chropynska Group. Ako skupina máme vďaka rozsiahlemu zázemiu a moderným výrobným zariadeniam značnú silu a schopnosť poskytovať komplexné riešenia. Súčasťou tejto zmeny je aj založenie novej pobočky so zameraním na Engineering v oblasti E-mobility v Trenčíne. Táto kancelária doplní náš tím o desiatky vysoko špecializovaných pozícií.

Jednotný názov s materskou spoločnosťou

„Slavia Production Systems bola hrdou súčasťou Chropynska Group od roku 2012. Sme potešení, že po viac ako dekáde tento vzťah upevníme a zjednotíme aj v našom názve. Táto zmena reflektuje náš pevný záväzok voči našim hodnotám kvality, spoľahlivosti a inovácií, ktoré sú charakteristické pre celú skupinu.

Po 12 rokoch vstupujeme do novej etapy. Značka Slavia Production Systems bola silno etablovaná v regióne Detvy, na Slovensku a tiež u našich zahraničných partnerov. Od tejto chvíle preberá pomyselnú štafetu známe meno na poli automatizácie, Chropynska. Pod novým názvom Chropynska Slovakia a. s. budeme pokračovať v budovaní dobrého mena materskej spoločnosti na Slovensku medzi našimi zamestnancami, zákazníkmi, dodávateľmi a kooperačnými partnermi. Dôležitou súčasťou sú aj stredné a vysoké technické školy a regionálny partneri v Detve a Banskobystrickom kraji.

Súčasťou zmeny je aj založenie novej pobočky v Trenčíne. K existujúcemu vývojovému oddeleniu v Detve, ktoré sa špecializuje na vývoj liniek a zariadení pre robotizované oblúkové zváranie spolu s výrobnou divíziou, pribudlo nové vývojové oddelenie pre projekty e-mobility v Trenčíne.

Otvorením tejto pobočky sa náš tím rozšíri o desiatky vysoko špecializovaných pozícií, čo posilní našu schopnosť poskytovať inovatívne riešenia v rastúcom sektore e-mobility. Viac sa priblížime našim zákazníkom na strednom a západnom Slovensku, čo nám umožní flexibilne reagovať na ich požiadavky a zlepšovať naše služby. Pri tejto príležitosti by som rád privítal v našom tíme riaditeľa E-mobility Business Unit Trenčín Juraja Čapka. Verím, že jeho dlhoročné skúsenosti s vývojom automatizovaných zváracích a montážnych liniek budú pre nás prínosom. V mene celej spoločnosti želám Jurajovi a celému jeho tímu veľa úspechov v nadchádzajúcich rokoch.“

„Dňa 02/04/2024 sme v priestoroch priemyselného parku Trenčín otvorili novú pobočku Chropynska Slovakia E-mobility Business Unit, ktorá sa bude zameriavať na prudko rastúci trh e-mobility. Tento okamih je významným míľnikom pre celú Chropynska Group. Symbolizuje našu neustálu snahu posúvať sa vpred a prispôsobovať sa dynamickému svetu technológií. Som veľmi rád, že sa nám podarilo v Trenčíne vytvoriť skúsený a technicky silný team nových kolegov. Spoločne rozšírime kompetenciu našej automatizačnej skupiny o nové portfólio riešení v oblasti  automatizácie v segmente E-mobility.

Prajem si, aby sa táto pobočka stala centrom obchodu a inovácií, kde sa zrodí budúcnosť slovenskej automatizácie e-mobility. Verím, že vytvoríme miesto, kde sa stretávajú myšlienky, kreativita a vášeň pre technológie. Našou snahou je vytvoriť pracovné prostredie, kde sa budú rodiť inovatívne riešenia a kde sa napĺňajú sny o efektívnejších a inteligentnejších procesoch.

Automatizácia je srdcom našej skupiny a našou vášňou je poskytovať našim zákazníkom najlepšie riešenia, ktoré im umožnia zvýšiť produktivitu, zlepšiť kvalitu a dosiahnuť konkurenčnú výhodu. Našim cieľom je ešte lepšia pripravenosť na splnenie potrieb a očakávaní našich zákazníkov.“

Spoločnosť, na ktorú ste zvyknutí

Zároveň chceme zdôrazniť, že zmena názvu nijako neovplyvní naše záväzky voči našim existujúcim zákazníkom a partnerom. Stále zostávame spoľahlivým partnerom so silným dôrazom na kvalitu, inováciu a efektívnu dodávku.

Spoločnosť Chropynska Slovakia a. s. sa teší na ďalšie úspechy a spoluprácu sozákazníkmi a partnermi. Sme presvedčení, že tento krok nás ešte viac posilní a umožní nám lepšie slúžiť našim zákazníkom a aj naďalej dodávať inovatívne riešenia do celého sveta.

Chropynska Snek 52 scaled | Slavia Production Systems a.s.

Poďakovanie patrí našim zamestnancom, partnerom a zákazníkom, ktorí nás neustále inšpirujú a motivujú k lepším výsledkom. Vaša dôvera a podpora sú pre nás nesmierne dôležité a chceme Vám vyjadriť našu vďačnosť a uznanie. Vďaka patrí aj kolegom z pobočky Chropynska Slovakia E-mobility Business Unit Trenčín, ktorí sa rozhodli spojiť svoju profesijnú budúcnosť s našou skupinou, a takto rozšíriť naše R&D kapacity v Európe. Sme presvedčení, že synergia našich pobočiek nám pomôže efektívnejšie napredovať a skvalitňovať služby zákazníkom.